Tüp Mide Ameliyatı Olanların Yorumları


Tüp mide ameliyatı olanların yorumları, mide küçültme ameliyatı ve tüp mide ameliyatı hasta yorumları…

Yer: Türkiye Obezite Ve Diyabet Cerrahisi Merkezi
Merhaba Ben Kastamonu’dan tüp Mide ameliyatı için Ankaraya gittim. Gitmeden önce çok kısa zaman önce karar verip hızlıca İbrahim hocaya ulaştım. Randevumu 7 Mart’a alıp ameliyatımı oldum. Ameliyat öncesi ve sonrası tüm söylenenleri uyum sağladığım için hiçbir sıkıntı yaşamadım. 100 kilodan 6.5 ayda 35 kilo verdim. Yağ oranlarım çok azaldı. Bağdaş bişe kuramazken artık çok rahat hareket edebiliyorum. Sporla destekleyip sarkmaların önüne geçtik ve her daim sorularıma cevap veren bir ekibi var. Her zaman ulaşabildiğiniz güçlü bir kadro ile başarılı ameliyat geçirmemi sağlayan hocama çok teşekkür ederim. Eğer bu tarz mide ameliyatı olmaya karar verdiyseniz kesinlikle tavsiye ederim. İbrahim hocamı aramanız yeterli.. (Emel Algün)


Ya İbrahim hocam önce allahım sonra siz allahım sizi başımızdan eksik etmesin iyiki varsınız. (Necla Koç)


Ellerinize sağlık hocam tebrikler harikasınız seyit beye de sağlıklı yıllar çok fit olmuş 😊👍👌👏. Gülay Yurt.

İbrahim bey hayatımı değiştirdi sağlıklı bi şekilde 9 ayda 41 kilo verdim Teşekkürler İbrahim Sakçak ve ekibi (Arzu altunts)

Merhabalar;
Sleeve Gastrektomi operasyonu olalı daha sadece 1 hafta oldu ve giden 8 kilo 🙂 doktor bey ve ekibine sonsuz teşekkürler. 24 ekim 2017 günü hayatımın değiştiği gün oldu. kilo verdikçe insanın özgüveni artıyor. böyle güler yüzlü çalışkan ve işini bilen ilgili bir ekiple yola çıkmak apayrı zevk veriyor. hepinizi seviyorum. herşey için tekrar teşekkürler. :)) (Gülnur Anlı)

Sn. Sakçak ve ekibi benim yeni ve güzel bir hayata başlamamı sağladı. Çok teşekkürler işinin ehli bu güzel insanlara…


Klinik Telefonu

0 (312) 286 44 63 - 0 (312) 286 44 64